admin June 1, 2019

A Cracksman, a szombaton az Ascot-i Qipco-bajnok-tétek esélye első alkalommal a karrierjének utolsó futamában viselnek pislogást a kísérletben, hogy visszaállítsa azt a formát, amely egy hétéves tavaly októberben ugyanolyan versenyen sikerült sikereket elérnie.

A tavalyi októberben a Crackman megverte az idei King George győztes távoli második helyét, de már nem láttam versenypályát, mivel két és negyed hosszúságú volt költő szava mögött a Royal Ascotban júniusban. Ez a vereség két csoportos fogadás bónusz győzelmet követett, a Prix Ganay-ben és a Koronázási Kupa-ban. A Down Royal jövőbeli hírek utáni összeomlása a következő: bezárás

A 2017-es bajnokok napja nehéz volt és a lágy föld várhatóan ismét szombaton lesz Cracksman erősségei.De John Gosden, az edzője, júniusban a veresége után azt javasolta, hogy Cracksman „nézi a lányokat”, akik korábban versenyben sportfogadás bónuszok versenyeztek, és a pislákolót használják, hogy az utolsó kettő és az utolsó munkájukra összpontosítsanak. fél percnyi versenypályája.

Az USA-ban a versenyzők minden szintjén a pislogók szokásosak, ahol Gosden az 1980-as években kezdte meg a pályafutását. Nagy-Britanniában, míg a fejfedőket már nem nevezik „gazember jelvényének”, a villogók még mindig viszonylag ritkák, különösen az első csoportban. A British Group Ones 2003-as futóinak csak 3,2% -a viselt blinkereket és 176-ból nyolcat nyert, míg a hat kedvenc közül ötet megvertek.A Cracksman ugyanakkor idén is a harmadik pislogott csoport egyik győztesévé válik a Diamond Jubilee Stakes-ben és a júliusi kupa amerikai haditengerészeti zászlójában.

, a megerősített fejfedőt csütörtökön a Ladbrokes honlapján a blogjában lévő postán fogják használni. – Megvan a rajta lévő villogók, hogy megtartsák a internetes fogadóirodák koncentráció szintjét – mondta Dettori. „Ha ugyanaz a Cracksman a tavalyi évtől felfelé fordul, nagyon nehéz lesz legyőzni”. átirányították a II. Erzsébet királynő tétjeit egy mérföldre. mérföldnyire a szombati Queen Elizabeth II Stakes-nek, az Ascot egyik eseményes eseményének.Gyors útmutató Verseny tippek október 19-én, pénteken Show Hide

A roaring oroszlán nem futott le nyolc furongon, mivel május elején befejezte a 2000-es Guineas ötödik tagját a szász harcos mögött, és négy futamban veretlen lett, hiszen 10 futószalagon lépett fel a Dante Stakes-nél a következő pár lépésre, néhány héttel később Yorkban.

A döntést, hogy egy kilométerre visszatérünk, az Ascotban a hét elején nagy esőzés következik, ami a hivatalnokot nehezen, puha helyen hagyta a kerek pályán, amely a 10-furlagos bajnok téteket mutatja be, de egy kicsit kevésbé igényes – puha, nehéz helyeken – az egyenes pályán, amely a QEII házigazdája.

Roaring Lion kapcsolása a Champion Stakes-ből szerdán jelezték, amikor 7-2-ről 11-4-re vágták a QEII-re, és a piacvezető helyett a Recoletos-t cserélték.Még ennél is rövidebb, jelenleg a legmagasabb 2-1-es áron, most már megerõsítették a lépést, és Karl Burke legelõbb Laurens a 6-1.